petra_vorackova

Restless Child

Petra, YouTuberka a fotografka,
co mluví stejně rychle, jako myslí, miluje výhledy, hloupý filmy a chytrý lidi.

martina_gebarovska

Martina Gebarovská

Cestovatelka a fotografka,
co s krosnou na zádech už roky putuje po celém světě

a říká ano všelijakým výzvám a dobrodružstvím. Dokumentuje krásná zakoutí naší planety země a sdílí tipy o tom, jak dlouhodobě cestovat… V hlavě plné strachů už není žádné místo pro sny, tak se toho nebojme!

weef_míň věcí víc zážitků

Weef

Česká holka žijící tam,
kde se jí zrovna líbí.

Díky práci online a lásce k videím se z ní stal živnostník na cestách. Všechna svoje toulání sdílí skrze videa, články a fotky Instagramu. Má vášeň pro objevování opuštěných míst a hledá cesty, jak udržet naši planetu čistou.

Lucie šedivá

Where is Lucy

Dobrodruh, který chce procestovat svět s prázdnou kapsou.
Díky práci au-pair může žít všude po světě, vydělávat si na cestování a sdílet své zážitky s ostatními skrze travel videa a fotky.

cestology_kryštof paleta_wild culture

Cestology

Kryštof – vlogger, snílek,
který věří, že všechno je možný a bez srandy to v životě prostě nejde. Ve videích sdílí zábavnou formou co, kde, jak a za kolik.

teru menclová_wild culture

Teru Menclová

Fotografka a travel bloggerka,
která neustále hledá nová dobrodružství. Ačkoliv žije a pracuje především ve městě, její největší vášní jsou hory, lesy a nespoutaná příroda. V kariéře nemá žádné velké ambice, jenom by ráda
procestovala svět.

Hynek Hampl_Wild Culture

Hynecheck

Hynek Hampl,
fotograf a cestovatel,

který se zajímá o Instagram marketing. Pokud není v Praze, cestuje s přáteli a objevuje krásy přírody. Jeho cílem je inspirovat lidi k cestování.

LL_wild culture

L&L alias Lukáš a Linda

Dva snílci, kteří rok žili v autě a zjistili, že to je nejlepší dobrodruřství na světě.
Jsou důkazem toho, že ve dvou se to lépe táhne a díky tomu jsou nerozlučnou dvojkou. Lukáš ve videu zaznamenává všechno, co na cestách zažijí a co nezachytí kamera, Linda sdělí na svém travel blogu. Cestování pro ně není jen koníček, ale životní styl, který nehodlají měnit.

Pavel Daněk_ Wild Culture

Pavel Daněk

Instagramer a cestovatel,
který fotí pouze mobilem. Nejlíp se cítí na horách nebo u jezera, s přáteli rád poznává nová místa a nevynechá žádnou příležitost zažít další dobrodružství.