Víkend v Českém Švýcarsku

Jeden z květnových víkendů patřil našemu prvnímu Wild Culture tripu, který se konal se v  Českém Švýcarsku. Účastnilo se ho 14 skvělých lidí, kteří společně s námi strávili 2 dny a 2 noci v jednom z nejpohádkovějších míst České republiky. Výletování po Českém Švýcarsku, přednášky s lektory na téma fotografie, Instagram, práce online a cestování, následné aplikování nabitých vědomostí do praxe a především společně strávený čas s partou lidí se stejnými zájmy.

wild culture_české švýcarsko_účastbníci

Ubytováni byli všichni účastníci v prostorách domu ČŠ a pivovaru Falkenštejn, kde mimo jiné probíhaly i společné snídaně. První večer nechybělo seznámení celé party během prohlídky pivovaru, ochutnávky piv a večeře.

Sobota byla věnována kurzům naší Teru a Pavla. Bavili jsme se o focení na cestách, základech fotky, ale taky i focení mobilem a postprodukci. Nechyběla společná diskuze. Pupky jsme si narvaly v restauraci Na Stodolci a odtud pokračovali směr Dolský mlýn. Následoval výšlap na Mariinu vyhlídku a z ní poté na protější Vylemíninu stěnu, kde jsme zachytili západ slunce.

Nedělní vstávačka ve 4:15 byla malinko bolavá, ale cíl byl jasný, zachytit východ slunce. Na první lokaci se nezadařilo, ale my si místo našli – České Švýcarsko nezklamalo. Následoval krátký spánek, opět chutná snídaně a poslední kurz víkendu od Weef na téma práce online a cestování. Oběd jsme si vychutnali opět v pivovaru Falkštejn a vydali se na poslední lokaci – Pravčickou bránu.

Mrkněte na komenty, stories a úlovky účastníků a celé crew! 🙂
Akce stála za to a my už teď víme, že nebyla poslední! 

Foto by @enge_ap2

Foto by @senseika

Foto by @v_tkac

Foto by @danekpavel

Foto by @katchalup

Foto by @_weef_

Stories by @wildculturecz | Stories by @sharehapiness.cz | Stories by @katchalup | Stories by @our_family_kitchen_cz | Stories by @petaivankova

Partneři akce:

Za dárky děkujeme LOKOKO.cz